Za 10 groszy
   Imieniny: Piotra i Ziemowita
   STRONA GLÓWNA    ARTYKULY    OGLOSZENIA DROBNE    FORUM    GALERIA ZDJEC    KATALOG WWW    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
  MENU
· Artykuły
· Dopisz Artykuł
· Ogloszenia drobne
· Reklama
· Katalog WWW
· System punktowy
· Twoje konto
· Zaproś sąsiada
· Szukaj w serwisie
· Listy maillingowe
· Giełda podręczników
· Kalendarz wydarzeń
· Galeria zdjęć
· Wwwizytówki
· Kontakt, pytanie

Moja dzielnica:
· Mapa dzielnicy
· Rozkład jazdy ZTM
· Książka telefoniczna

Zdjęcia Satelitarne:
· Omap
· Google
· Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

Usługi:
· Webdesign

  WWWIZYTÓWKI
Wojskowa Akademia Techniczna

Opieka kardiologiczna przez telefon 24h

Zamów Wwwizytówkę....

  KTO JEST ON-LINE?
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło

Zarejestruj się.
Jako użytkownik serwisu możesz więcej, np. zobaczysz kto jest on-line, ilu jest użytkowników, ...

Edukacja, kursy i szkolenia


Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]


REKRUTACJA DO WAT
Edukacja, kursy i szkolenia Autor: geoda

Rekrutacja na studia stacjonarne została zakończona.

Rekrutacja na studia niestacjonarne (pierwszego i drugiego stopnia) została przedłużona do 15 września. Wymagany komplet dokumentów na studia (zasady rekrutacji) należy dostarczyć do Punktu Informacyjno-Rekrutacyjnego przy ulicy Kaliskiego 2.


Informacja: Punkt Informacyjno-Rekrutacyjny pod telefonami:
(022) 683-79-38, (022) 683-79-39.

Sekretariat Rektora WAT
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: admin
30-08-2006 o godz. 22:06:51 [odsłon 2261]
(Czytaj więcej... | 57 komentarze | Wynik: 3)

SPROSTOWANIE
Edukacja, kursy i szkolenia Autor: geoda

W "Dzienniku" z 21.08.2006 został zamieszczony artykuł ostrzegający przed złą jakością kształcenia na niektórych kierunkach polskich uczelni. Na liście "niepewnych" błędnie podano także kierunek prowadzony przez Wydział Cybernetyki WAT - "zarządzanie i marketing". Pragniemy uspokoić wszystkich obecnych i przyszłych studentów.
WAT-owskie "zarządzanie i marketing" posiada POZYTYWNĄ OPINIĘ PAŃSTWOWEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ.

Niesprawdzonych i kłamliwych informacji nie da się uniknąć. Mamy jednak nadzieję, że nowy rok akademicki rozpoczniemy jak zwykle - z pełnym zaufaniem naszych studentów.

Sekretariat Rektora WAT
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: admin
26-08-2006 o godz. 09:45:10 [odsłon 1926]
(Czytaj więcej... | 50 komentarze | Wynik: 0)

PIERWSZY DZIEŃ EGZAMINÓW NA PRAWO JAZDY POD CZUJNYM
Edukacja, kursy i szkolenia Autor: geoda

Od poniedziałku zdawanie na prawo jazdy jest nagrywane. Kamery w autach najbardziej stresują... egzaminatorów
18-letni Paweł Woźniak, który rano po raz pierwszy zdawał egzamin praktyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na Bemowie, cieszył się, że wszystko jest nagrywane. - Wiem, że nie zdałem, bo wymusiłem pierwszeństwo, a nie dlatego, że ktoś chciał mnie oblać - powiedział "Gazecie".

Chociaż w samochodach egzaminacyjnych kamery zamontowano już dwa tygodnie temu, dopiero do wczoraj ważne są tylko egzaminy rejestrowane na taśmie.

Panie czekające w bemowskim ośrodku w kolejce na egzamin koniecznie chciały się dowiedzieć, czy kamera rejestruje także wnętrze wozu. - Nie? To dobrze. Jestem nieumalowana i nie wyglądam najlepiej. A świadomość, że nagrywaliby każde skrzywienie ust, dodatkowo by mnie stresowała - ucieszyła się pani Magdalena. Zdaniem pani Elżbiety, która ma na koncie sześć niezdanych egzaminów, jedna kamera i tak niczego nie zmieni. - Na nagraniu nie będzie widać, co się działo z tyłu i na sąsiednich pasach. - A to kluczowe w ocenie sytuacji na drodze - uważa.
Kamera jej nie peszyła. Tym bardziej że umieszczono ją w dyskretnym miejscu - między wstecznym lusterkiem a przednią szybą. Urządzenie włącza się po przekręceniu kluczyka w stacyjce, a gaśnie pięć minut po zatrzymaniu samochodu. Nagrywa obraz z przedniej szyby i "ścieżkę dźwiękową" całego egzaminu z oceną końcową. Film zapisywany jest na twardym dysku, który automatycznie kasuje go po 22 dniach. Jeśli zdający nie zgadza się z oceną, ma prawo domagać się odtworzenia nagrania z taśmy.

System jest nową bronią Ministerstwa Transportu w walce z korupcją wśród egzaminatorów. Łapówki są najbardziej powszechne w dużych miastach, gdzie kandydatów jest najwięcej. Wielu z nich zostawało kierowcami dopiero wtedy, gdy wręczyło kopertę. Reszta podchodziła do egzaminu po kilka razy.

Większe wrażenie niż na kandydatach na prawo jazdy kamery robią na egzaminatorach. Tym razem to im udzielała się trema. - Teraz zdającym będzie jeszcze trudniej, bo atmosfera w aucie jest sztywna jak nigdy - twierdził jeden z egzaminatorów. - Teraz musimy mieć się na baczności. I nie chodzi o niecenzuralne słowa czy zbyt ostrą intonację głosu. Pilnujemy się, żeby nie być zbyt miłym, bo potem ktoś może nam zarzucić faworyzowanie zdających.

info.: Gazeta Wyborcza
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
11-04-2006 o godz. 08:10:48 [odsłon 3877]
(Czytaj więcej... | 129 komentarze | Wynik: 1)

WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA OTWIERA SWE PODWOJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH!
Edukacja, kursy i szkolenia Autor: geoda

A MOŻE WAT TWOJĄ UCZELNIĄ .....
– Ukończenie renomowanej uczelni to przepustka do kariery zawodowej i podstawa przyszłych sukcesów. Wojskowa Akademia Techniczna, dzięki wysokiej jakości kształcenia, jest właśnie taką uczelnią, dlatego zamierzam w niej studiować – mówił Jakub Ślicner z Grajewa, który, podobnie jak kilkaset innych osób, w sobotę 25 marca odwiedził naszą uczelnię podczas pierwszej edycji "Dni Otwartych".
Podobnych wypowiedzi było zresztą znacznie więcej. Do studiowania w WAT skłania młodzież również przyjazna, sprzyjająca zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy atmosfera.
– Kilku moich kolegów studiuje na WAT i wszyscy bardzo sobie chwalą tę uczelnię. Zarówno wysoką jakość nauczania, jak i wspaniałą atmosferę, która tu panuje – mówiła Anna Tlaga z okolic Wołomina, która w WAT zamierza studiować informatykę na Wydziale Cybernetyki.
Na sprzyjającą atmosferę zwracała też uwagę w swojej wypowiedzi Anna Miszkurka z Żelechowa, która marzy o studiowaniu chemii na Wydziale Inżynierii, Chemii i Fizyki Technicznej. – Nie mam co prawda znajomych, którzy studiowaliby w WAT, ale na forum internetowym grono.pl można przeczytać wiele pochlebnych opinii na temat atmosfery panującej na tej uczelni.
Tradycyjnie, zdecydowaną większość zainteresowanych "Dniem Otwartym" stanowili tegoroczni maturzyści. Nie brakowało jednak i takich osób, które decyzję o wyborze dalszej drogi kształcenia będą musiały podjąć dopiero za rok lub dwa lata, lub takich, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe na studiach podyplomowych i doktoranckich. Wszystkich interesowała oferta dydaktyczna Akademii. A jest w czym wybierać.
Oprócz dotychczasowych kierunków, takich jak: budownictwo, chemia, elektronika i telekomunikacja, geodezja i kartografia, informatyka, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i marketing, uczelnia uruchamia w roku akad. 2006/2007 kolejny nowy kierunek studiów – lotnictwo i kosmonautykę.
Drugi rok z rzędu Akademia nie prowadzi egzaminów wstępnych, więc potencjalni studenci pytali głównie o zasady rekrutacji – podstawy naliczania punktów rankingowych na studiach dziennych. Interesowali się też warunkami socjalno-bytowymi, ofertą kulturalno-rozrywkową i atmosferą panującą w naszej Alma Mater. Na ich pytania odpowiadali pracownicy Działu Organizacji Kształcenia, wykładowcy oraz studenci WAT.
– Najwięcej zadawanych mi pytań dotyczyło specyfiki poszczególnych specjalności oraz możliwości znalezienia pracy po ich ukończeniu – mówiła Anna Matusik, studentka 4. roku Wydziału Cybernetyki, która dyżurowała na stoisku swego wydziału. – Jak się nietrudno domyślić, pojawiały się też pytania typu: Czy jest ciężko?, Czy dużo osób odpada na pierwszym roku?, itp. Razem z koleżankami starałyśmy się rozwiewać wszelkie niepokoje i obawy.
Maturzyści i ich bliscy mogli ponadto zwiedzić poszczególne wydziały akademickie WAT, a w nich nowoczesne sale dydaktyczne oraz unikalne laboratoria i pracownie. W programie Dnia Otwartego znalazły się również spotkania z prorektorem ds. naukowych – prof. dr. hab. inż. Leszkiem R. Jaroszewiczem, kierownikiem Działu Organizacji Kształcenia – dr. inż. Piotrem Zalewskim oraz przedstawicielem Samorządu Studentów – Maciejem Brenerem. Jak co roku, uczelnia zadbała też o żołądki swoich przyszłych studentów, oferując im degustację wojskowej grochówki.

Kolejny "Dzień Otwarty" w naszej uczelni już 8 kwietnia. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

info.: www.wat.edu.pl Elżbieta Dąbrowska
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
03-04-2006 o godz. 07:13:32 [odsłon 2707]
(Czytaj więcej... | 62 komentarze | Wynik: 3.66)

...CZAS ZAPISÓW DO PRZEDSZKOLI...
Edukacja, kursy i szkolenia Autor: geoda

Tylko do 31.03.2006r. trwają zapisy dzieci w przedszkolach na rok szkolny 2006/2007. W zwiazku z tym że liczba miejsc dla przedszkolaków jest ograniczona, należy już dzisiaj pomyśleć o zapisach!

geoda
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
13-03-2006 o godz. 07:27:47 [odsłon 1871]
(Czytaj więcej... | 45 komentarze | Wynik: 5)

«poprzednia  1 2 3  następna»
  LINKI SPONSOROWANE

  BEMOWSKI KALENDARZ

Dodaj wpis »

  SZUKAJ
Google
Web bemowo.pl

  PODRĘCZNE INFORMACJE
Plan Bemowa-szukacz.pl
Mapa Warszawy-ulice

Zdjęcia satelitarne:
1. Google       2. Omap

Rozkład jazdy ZTM

Książka telefoniczna

Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo


   STRONA GLÓWNA    KONTAKT    POLITYKA PRYWATNOSCI    FORUM    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
LSI - LOKALNE SERWISY INFORMACYJNE
COPYRIGHT © 1999-2010

www.bemowo.pl | www.sadyba.waw.pl | www.targowek.pl | www.wawer.waw.pl | www.zoliborz.waw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund