Aukcje za 10 groszy
   Imieniny: Grzegorza i Dariusza
   STRONA GLÓWNA    ARTYKULY    OGLOSZENIA DROBNE    FORUM    GALERIA ZDJEC    KATALOG WWW    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
  MENU
· Artykuły
· Dopisz Artykuł
· Ogloszenia drobne
· Reklama
· Katalog WWW
· System punktowy
· Twoje konto
· Zaproś sąsiada
· Szukaj w serwisie
· Listy maillingowe
· Giełda podręczników
· Kalendarz wydarzeń
· Galeria zdjęć
· Wwwizytówki
· Kontakt, pytanie

Moja dzielnica:
· Mapa dzielnicy
· Rozkład jazdy ZTM
· Książka telefoniczna

Zdjęcia Satelitarne:
· Omap
· Google
· Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

Usługi:
· Webdesign

  WWWIZYTÓWKI
Wojskowa Akademia Techniczna

Opieka kardiologiczna przez telefon 24h

Zamów Wwwizytówkę....

  KTO JEST ON-LINE?
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło

Zarejestruj się.
Jako użytkownik serwisu możesz więcej, np. zobaczysz kto jest on-line, ilu jest użytkowników, ...

Propozycja nowego tematu


Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]


GRA MIEJSKA TAJEMNICE BEMOWA 12 WRZEŚNIA
Propozycja nowego tematu Autor: Fundacja_Dom_Kultury Nowoprzybyli

W niedzielę, 12 września, Fundacja Dom Kultury zaprasza
do udziału w grze miejskiej TAJEMNICE BEMOWA

DOSKONAŁA ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY!!! :-)

·Jakie Jelonki schowały się przy parku Górczewska?
·Czyja przyjaźń pozostała na osiedlu?
·Kogo z czym miało łączyć Boernerowo?
·Co to za „WATa” bez „a” ?
·Co ma Bemowo do Bema ?

Gra przeznaczona dla wszystkich: dzieci, rodziców, babć i dziadków, wujków, ciotek, przyjaciół, sąsiadów :-)

ZNASZ ODPOWIEDZI? POSZUKAJ ICH Z NASZĄ GRĄ MIEJSKĄ!!

Zgłoś się do zabawy, która przybliży Ci Bemowo i niezwykłe miejsca ukryte między osiedlami.
Na podstawie informacji i wskazówek dotrzesz do wyznaczonych miejsc, wykonasz zadania, odszyfrujesz ukryte wiadomości, zdobędziesz bemowski fant.

Bemowo ma tajemnice, poznaj je!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

termin: niedziela, 12.09.2010
start: godz. 15.00
miejsce rozpoczęcia gry: spotykamy się przy Ratuszu Dzielnicy Bemowo
zakończenie: ok. godz. 19.00

Trasa zakłada przemieszczanie się pieszo i komunikacją miejską lub własnym środkiem transportu.

ZAPISY I INFORMACJE:
tel. 0 603 108 316
e-mail: biuro@domkultury.waw.pl

Organizator:
Fundacja Dom Kultury
www.domkultury.waw.pl

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy w ramach konkursu na realizację zadań w zakresie kultury w Dzielnicy Bemowo.
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
30-08-2010 o godz. 07:04:27 [odsłon 6860]
(Czytaj więcej... | 15 komentarze | Wynik: 4)

ULICE NA BEMOWIE
Propozycja nowego tematu Autor: Gość

Burmistrz Bemowa w jednym z wywiadów twierdził, że korki na przewężeniu ul. Górczewskiej (naprzeciw siedziby gminy) spowodowane są kłótniami wykonawców. Gmina nie ma na wpływu, gdyż w innym wypadku temat by w zasadzie nie istniał - tak sprawnie by został załatwiony. Otóż informuję, że tam gdzie gmina ma wpływ na budowę i modernizacje ulic dzieje sie jeszcze gorzej. Na przykład ulica Sternicza jest przebudowywana od lat 20 i "żelazne jaja" burmistrza jakoś nic nie mogą poradzić by ulica przebiegała zgodnie z istniejącymi od wielu lat planami. W tej chwili istnieje na tej ulicy w jej niezrealizowanym odcinku dzikie wysypisko śmieci. Przejście jest utrudnione lub uniemożliwiane przez jakieś osoby roszczące sobie rzekome prawa do działki przez którą ulica powinna przebiegać. Bród , śmierdzące wysypisko śmieci i totalna indolencja burmistrza w tej sprawie. Ulica po prostu urywa się w połowie zamiast łączyć Powstańców Śląskich z Lazurową. Miejsce te stanowi zagrożenie bezpieczeństwa dla mieszkańców. Dochodziło tam do napadów, gdyż brak jest oświetlenia, a ruiny i zielsko umożliwiają sprawcom łatwe schowanie się i niespodziewany atak. Mieszkańcy ul. Sterniczej i Rozłogi zapamiętają przechwałki burmistrza o jego rzekomej sprawności organizacyjnej przy najbliższych wyborach samorządowych, a na razie składają mu tylko wyrazy ubolewania z powodu częstego zapominania o swoich obowiązkach. Podobna sprawa jest z ul. Powstańców Śląskich przed skrzyżowaniem z Połczyńską. Również od prawie dwudziestu lat burmistrz nie potrafi skutecznie działać. W tym ostatnim przypadku można to jednak zrozumieć. Istnieje właściciel nieruchomości, który nie ma zamiaru się zgodzić na modernizacje ulicy , która przebiegać będzie przez jego teren. Odnośnie jednak ul. Sterniczej tłumaczenia nie ma żadnego ! Poza wspomnianą indolencją władz gminnych z burmistrzem na czele..
Janusz Dąbrowski (Kontuszowa 6 )
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
15-06-2008 o godz. 17:43:41 [odsłon 4300]
(Czytaj więcej... | 147 komentarze | Wynik: 5)

5 URODZINY WOLA PARK - KONCERT KOMBI
Propozycja nowego tematu Autor: rumianek FiguryFiguryFiguryFigury

Już dziś 22 Września o godzinie 19:00 - odbędzie się koncert grupy Kombi znanej z kawałków
"Nasze Randez-Vous", "Słodkiego miłego życia , „Pokolenie”, „Sen się spełni” i „Ślad”.
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
22-09-2007 o godz. 15:18:44 [odsłon 2813]
(Czytaj więcej... | 920 bajtów więcej | 128 komentarze | Wynik: 0)

TELEFONY ZA ZŁOTÓWKĘ DROŻSZE NIŻ MYŚLISZ.
Propozycja nowego tematu Autor: Gość

Jak to jest możliwe, żeby operator komórkowy proponował klientowi telefon za złotówkę, który to w sklepie kosztuje ok. 300 zł? Czy operatorowi się to w ogóle opłaca?
Operatorzy nie są organizacjami charytatywnymi, tylko firmami, które chcą zarobić i to wcale niemało. Dlaczego więc robią nam tego typu prezenty?
Po pierwsze – umowa lojalnościowa. Przypomnijmy sobie, że nowy telefon otrzymujemy przy podpisywaniu nowych umów lub przedłużaniu starych; zawsze w związku z „podarunkiem”, jakim jest nowy telefon, wiąże się długa umowa – najczęściej dwuletnia. Przez cały ten okres obowiązują nas te same stawki, które zostały ustalone przy podpisywaniu umowy, czyli: ceny usług telekomunikacyjnych spadają, natomiast my przez cały czas trwania umowy płacimy tyle samo, czyli DUŻO.
Po drugie – abonament. Telefon „za darmo” otrzymujemy wtedy, kiedy zobowiązujemy się płacić co miesiąc określoną stawkę, czyli tzw. abonament. Przy większym abonamencie otrzymujemy w ramach niego X minut za darmo. Oczywiście, wiadomo, że nie są to minuty za bezcen (kolejny chwyt marketingowy), tylko płacimy za nie co miesiąc – np. w ramach abonamentu za 50zł dostajemy 100 „darmowych” minut, czyli za 1 min połączenia płacimy 50gr.
Dodatkowo, należy sobie przypomnieć, że nowy aparat telefoniczny za przysłowiową złotówkę otrzymujemy nie przy każdym abonamencie; im większy abonament, tym tańszy telefon.
Nie każdy wie, że zamiast nowego telefonu możemy otrzymać tańszy abonament; np. zamiast 50zł abonamentu co miesiąc i 100 min do wykorzystania w ramach tego abonamentu + nowy telefon, otrzymamy te same 100min „za darmo” za 30zł (minuta połączenia to dla nas wtedy 30gr, nie 50gr), ale bez telefonu, jednak za to umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, nie na 24. Podliczając nasze roczne wydatki na połączenia telefoniczne obliczamy, że oszczędzając 20zł miesięcznie na abonamencie, zaoszczędzimy 240zł rocznie, za co moglibyśmy już kupić sobie taki sam aparat telefoniczny, jaki dostalibyśmy od operatora. Biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że umowa podpisywana jest na dwa lata, nasz telefon za „złotówkę” nagle staje się telefonem za, bagatela, 480zł!
Po 12 miesiącach, przy założeniu, że nie skusiliśmy się na telefon za darmo, możemy na nowo negocjować ceny z operatorem i wtedy nasz abonament za 30 zł staje się jeszcze niższy, gdzie przy umowie na 24 miesiące nadal jest on za 50zł miesięcznie (przypomnijmy sobie, że jeszcze dwa lata temu minuta połączenia kosztowała ponad złotówkę, a teraz spadła nawet do 20gr – ile zatem płacą osoby, które podpisały umowę w 2005 roku, a ile mogłyby płacić podpisawszy krótszą umowę?)
Ta sama sprawa dotyczy firm, gdzie mamy do czynienia z większą ilością telefonów – tzw. opiekun, który zajmuje się daną firmą z ręki operatora namawia firmy na super promocje czy telefony za darmo tym samym zwiększając swoją pensję (prowizja od sprzedaży) a firmę narażając na wysokie comiesięczne rachunki telekomunikacyjne przez kolejne dwa lata.
Są już na rynku firmy zajmujące się optymalizacją kosztów telekomunikacyjnych w firmach. Niezależnie od operatorów, sprawdzają stawki połączeń i abonamentów na rynku, negocjują z operatorami i dostosowują telefony do potrzeb danej firmy. Okazuje się, że w każdej firmie można znaleźć comiesięczne oszczędności od 20% do 50%! Najczęściej wynagrodzenie takiej firmy to tzw. success fee, czyli zależy ono od uzyskanych w firmie oszczędności – w zależności od firmy waha się od dwóch do trzech różnic między kwotą, którą klient płacił, a tym ile będzie płacić po wdrożeniu zaproponowanych przez firmę zmian (zaczyna się oszczędzać po dwóch lub trzech miesiącach). Do jednej z takich firm należy np. firma Offensywa ( www.offensywa.pl ).
Nie dajmy się nabrać - nikt nie rozdaje telefonów za złotówkę, a minuty nie są „za darmo”. Pamiętajmy, że lepiej jest kupić telefon samemu a negocjować ceny z operatorem najczęściej, jak się da – ceny usług telekomunikacyjnych spadają z dnia na dzień i nie dajmy się zamknąć w umowie na dwa lata.
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
14-09-2007 o godz. 19:06:29 [odsłon 5194]
(Czytaj więcej... | 142 komentarze | Wynik: 3.57)

WOŚP JUŻ 15 FINAŁ !
Propozycja nowego tematu Autor: rumianek FiguryFiguryFiguryFigury

Jak co roku Wola Park przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czternastego stycznia w centrum będą kwestować sobowtóry znanych osób oraz wolontariusze Wośp.
Zapraszam wszystkich do pomocy w zbiórce w tym roku na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz naukę udzielania pierwszej pomocy.

Marcin Rumianek
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
10-01-2007 o godz. 13:37:17 [odsłon 3182]
(Czytaj więcej... | 226 komentarze | Wynik: 5)

«poprzednia   1 2 3 4 5 6 7  następna»
  LINKI SPONSOROWANE

  BEMOWSKI KALENDARZ

Dodaj wpis »

  SZUKAJ
Google
Web bemowo.pl

  PODRĘCZNE INFORMACJE
Plan Bemowa-szukacz.pl
Mapa Warszawy-ulice

Zdjęcia satelitarne:
1. Google       2. Omap

Rozkład jazdy ZTM

Książka telefoniczna

Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo


   STRONA GLÓWNA    KONTAKT    POLITYKA PRYWATNOSCI    FORUM    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
LSI - LOKALNE SERWISY INFORMACYJNE
COPYRIGHT © 1999-2010

www.bemowo.pl | www.sadyba.waw.pl | www.targowek.pl | www.wawer.waw.pl | www.zoliborz.waw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.07 sekund