Za 10 groszy
   Imieniny: Grzegorza i Zbysława
   STRONA GLÓWNA    ARTYKULY    OGLOSZENIA DROBNE    FORUM    GALERIA ZDJEC    KATALOG WWW    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
  MENU
· Artykuły
· Dopisz Artykuł
· Ogloszenia drobne
· Reklama
· Katalog WWW
· System punktowy
· Twoje konto
· Zaproś sąsiada
· Szukaj w serwisie
· Listy maillingowe
· Giełda podręczników
· Kalendarz wydarzeń
· Galeria zdjęć
· Wwwizytówki
· Kontakt, pytanie

Moja dzielnica:
· Mapa dzielnicy
· Rozkład jazdy ZTM
· Książka telefoniczna

Zdjęcia Satelitarne:
· Omap
· Google
· Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

Usługi:
· Webdesign

  WWWIZYTÓWKI
Wojskowa Akademia Techniczna

Opieka kardiologiczna przez telefon 24h

Zamów Wwwizytówkę....

  KTO JEST ON-LINE?
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło

Zarejestruj się.
Jako użytkownik serwisu możesz więcej, np. zobaczysz kto jest on-line, ilu jest użytkowników, ...

Wydarzenia kulturalne


Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]


MUZYKA NA ŻYWO
Wydarzenia kulturalne Autor: WinArt Nowoprzybyli

Kategoria: Koncert
Termin: 21-07-2011 godz.: 20:00 - 23:00
Miejsce: Winiarnia Artystyczna ul. Powstańców Śląskich 106 lol.10
Wstęp: bezpłatny, dla
     Serdecznie zapraszamy na niezapomniany wieczór przy najlepszych polskich przebojach. Muzyka porwie do tańca każdego a nasze wyśmienite menu oraz dobre wino sprawią, że wieczór będzie wyjątkowy.
Źródło: http://www.winiarniaartystyczna.pl
Zobacz pozostałe wydarzenia...

--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: admin
18-07-2011 o godz. 22:20:06 [odsłon 8438]
(Czytaj więcej... | 17 komentarze | Wynik: 1)

14 LIPCA 2010 NA PLAC KASZTELAŃSKI PRZENOSIMY BRAZYLIĘ!
Wydarzenia kulturalne Autor: macte Nowoprzybyli

W najbliższą środę w godzinach 16.00 - 19.30 na Bemowie poczujesz się jak na wakacjach w Brazylii.
--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: Admin
14-07-2010 o godz. 18:31:52 [odsłon 3461]
(Czytaj więcej... | 1667 bajtów więcej | 17 komentarze | Wynik: 2)

WINTER FEST
Wydarzenia kulturalne Autor: Prezes KoniczynkiKoniczynkiKoniczynkiKoniczynki

Kategoria: Festiwal
Termin: 22-01-2009 godz.: 17.00
Miejsce: Klub muzyczny Progresja
Wstęp: płatny, dla
Cennik: 22 stycznia 2009 - Progresja, start: 17.00, wstęp: 85 PLN przedsprzedaż, 100 PLN w dniu koncertu
     http://1.1.1.3/bmi/progresja.com/images/stories/2009/22.01%20wfest.jpg
22 stycznia 2009 - Progresja, start: 17.00, wstęp: 85 PLN przedsprzedaż, 100 PLN w dniu koncertu
Źródło: Prezes
Zobacz pozostałe wydarzenia...

--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: admin
27-12-2008 o godz. 13:58:21 [odsłon 3666]
(Czytaj więcej... | 68 komentarze | Wynik: 0)

SYLWESTER W PROGRESJI
Wydarzenia kulturalne Autor: Prezes KoniczynkiKoniczynkiKoniczynkiKoniczynki

Kategoria: Inna
Termin: 31-12-2008 godz.: 21.00
Miejsce: Progresja
Wstęp: płatny, dla
Cennik: 95zł od osoby 180zł od pary
     31 grudnia - Sylwester 2008
Każdy rok ma swej naturze to, że kiedyś się kończy... ale nie należy zbytnio się tym przejmować, gdyż zaraz zaczyna się nowy. Czy będzie on lepszy czy gorszy, ocenimy to, jak ten nowy będzie już stary. Niezależnie od tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby takowy rok pożegnać... czy to mu na pohybel, czy też na dobrą wróżbę na ten nowy. Takoż więc zapraszamy w gościnne progi w środowy wieczór 31 grudnia...

Tańce, hulanki, swawole na parkiecie, przy muzyce różnorodnej i do tańca i do poprzytulańca... podróżować będziemy przez różne muzyczne style i generacje... łączyć ogień z wodą i miksować rzeczy wydawałoby się nieprzysiadalne. Dominować będą przeboje i hiciory przy których noga sama tupie, zaś biodra się kołyszą. Prosimy o wyregulowanie zegarków, abyśmy nie przegapili północy. Każdemu z mocy prawa przy przekroczeniu progu przysługiwać ćwiartka gorzałki do detalicznego spożycia, zasadniczo przy stole. Kolor okowity można sobie zawinszować składając podanie o nabycie zaproszenia do osobistego prezesowego listonosza (klub@progresja.com). Jadła również nie zabraknie, będzie zimny bufet przy stołach, a i ciepła strawa dla podtrzymania lub regeneracji sił hulaszczych i tanecznych (barszcz, pierogi, bigos) wydawana będzie.
Cóż więcej... ha! Należy się zjawić, w doborowej kompaniji i wygodnej kreacyji, wtedy wszystko będzie wiadomo...


31 grudnia - Progresja, start: 20.00, wstęp: 95 PLN osoba, 180 PLN para
Źródło: Prezes
Zobacz pozostałe wydarzenia...

--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: admin
27-12-2008 o godz. 13:58:01 [odsłon 3248]
(Czytaj więcej... | 64 komentarze | Wynik: 0)

ZACIERALIA
Wydarzenia kulturalne Autor: Prezes KoniczynkiKoniczynkiKoniczynkiKoniczynki

Kategoria: Festiwal
Termin: 10-01-2009 godz.: 17.00
Miejsce: Klub muzyczny Progresja
Wstęp: płatny, dla
Cennik: 9,99
     10 stycznia 2009 - ZACIERALIA 2009
10 stycznia 2009 roku spotkamy się po raz drugi w gronie Rodziny Zacierowej w Wieczór Twórczości Żenującej ZACIERALIA 2009. "Tradycyjnie" w Progresji u Prezesa. Dlaczego? Bo tam jest git! Komu daleko, ten nie przyjedzie, a kto nie przyjedzie, ten pewnie nie wytrzyma i przyjdzie. Spotkałem się z opinią, że "żenujący" to pewnie niewydarzony artystycznie. Nic bardziej mylnego! Za tym słowem kryje się pokrętna i wielopłaszczyznowa filozofia całego przedsięwzięcia. Kto jest prosty, szczery jak kij, obnażony i jak dziecko wiarygodny, kto nie przybrał obłudnej maski poprawności wykonawczej, kto nie obrósł w tłuszcz estradowej rutyny i tak zwanego profesjonalizmu, kto nie boi się obciachu i podejmuje ryzyko rzępolenia na jednej strunie wbrew oczekiwaniom publiczności, aby ją tym pobrzękiwaniem ubogacić, kto nie zaprzedał duszy plugawemu establishmentowi i nie wyrzekł się młodzieńczych pomysłów, ten jest prawdziwym artystą przez duże P. (Nie bardzo rozumiem co napisałem powyżej, ale musi to być prawda, no bo dlaczego miałbym pisać nieprawdę?!) Zapraszam z pewnym takim zażenowaniem. Kto nie przyjdzie na Zacieralia, tego niestety na Zacieraliach nie będzie, ot co!

Mnierosłaff van der Zacier

Nunczaki Orientu - warszawska grupa trzyosobowa, w skład której wchodzi dwóch zamaskowanych i jeden zmasakrowany. Masakra ma wymiar umowny i symboliczny. Synteza ich działalności umyka analitycznym próbom addytywnej substrakcji w kontekście marginalnych zachowań niekomercyjnych. Heavy Ninja Metal.

Większy Obciach - czteroosobowy zespół pastorałkowy z Warszawy. Na gitarze - ksiądz Krzysztof, na puzonie - brat Jarosław, na perkusji - diakon Jakub, na basie - opat Yry. Grają melodyjny punk rock przesiąknięty nutką suszonych śliwek i lat 60., wszystko to podane w smakowitej konfiturze hardrockowej tradycji rodem z Seattle. Obowiązkowy punkt programu w czasie wycieczek krajoznawczych szlakiem Stanisława Czycza.

TPN 25 Big Band - legendarny zespół punkrockowy z Warszawy powiększony o orkiestrę kameralną. W składzie wystąpi między innymi Dr Yry, znany też z El Dupy i SPEC, który na Zacieraliach 2009 zagra na basie również z Większym Obciachem i Zacierem. Pojawi się też jako jeden z trzynastu frontmanów Płonącej Pyty Nerona. Zacieralia czy ZacieYryalia? Oto jest pytanie, na które odpowie być może Płonąca Pyta.

SPEC - "niewkijpierdział" skład hiphopowy reprezentujący stołeczne blokowiska. W składzie: Izi i Yry, chwaty z przebojem "Robbie Lou D’amour" w swoim dorobku. Chłopaki bezkompromisowo obnażają pruderyjne pośladki drobnomieszczaństwa. Celują w zbiorową alter-tożsamość narodu i piętnują zakłamaną postawę klasy neorobotniczo-chłopskiej w aspekcie poczynań płynnie pojętej metamorfozy moralnej, w przaśnym świetle akompaniamentu syntezatorów i loopów z 2-bitowej Amigi.

Kabaretus Fraszka - kabaret ze Śródmieścia, który poruszył posady świata niemym krzykiem swego bałwochwalczego performance. Padniemy na szlochające kolana pod naporem nieskrępowanej energii milczących riffów. Odpłyniemy w świat zadumy pełen, gdzie nie dochodzi żaden głos, gdzie płynie czysta energia moralnego wypróżnienia.

Zacier - grupa skiflowa Zacier, tym razem w składzie czteroosobowym (DJ Mrufka, Yry, Krzychu, Zacier) zagra przekrój największych przebojów z kilkoma piosenkami, które dopiero pojawią się na najnowszej płycie! O ile najnowsza płyta się pojawi, no bo trudno sobie wyobrazić, że pojawią piosenki zawarte na płycie, skoro nie pojawi się płyta sama w sobie. Toż to absurd niepojęty! Gorze mi! Do diaska! O kurde! Zacier mówią... jest git. "Spotwarzona selerem jęła żyzną skibę obłapiać palcami strudzonemi pracą, z twarzą w grzędę wtuloną załkała gorzko nad swym losem dziewczęcym, żałosnym..."

Zuch Kozioł - legendarna formacja z lat 80. reaktywowana po 22 latach tylko na ten jeden koncert! Formacja jest na tyle legendarna, że nikt o niej nie słyszał poza 27 osobami, z który połowa (to jest 13 ½) już nie żyje. Arcy-goście wieczoru, których tożsamość nie zostanie nigdy ujawniona (zagrają za kotarą, z playbacku, zaśpiewają przez megafony), nikt nie zorientuje się, że na scenie poza Piotrem Łojkiem i Mirosławem Jędrasem pojawi się Kuba Sienkiewicz.

Płonąca Pyta Nerona - starożytna machina wojenna, miotająca ogniste kule z trąb jerychońskich i puzonów kreteńskich w rytm pierwotnego pulsu muzyki transowej, orkiestra niosąca ponadczasowe przesłanie - oto głos wołającego na pustyni! W repertuarze - mądrości Syracha i głupoty Zaciera. "Bo nie uda się Anitry taniec słynny bez pół litry". Nie jest wykluczone, że gwiazdą grupy obok innych wymienionych już uczestników, będzie, podobnie jak w roku ubiegłym, sam Kazik. Najbliższy bankomat jest w Giżycku.

Zespół filmowy SKURCZ - wiadomo - legenda offowej kinematografii - tym razem krótkie formy będą prezentowane w przerwach między grającymi zespołami. Już się bójcie!!!

Zespół filmowy GRUSZKA SZCZEPANA - na początek wieczoru, zanim pojawią się pierwsi widzowie. Film, z uwagi na drastyczny przekaz, będzie wyświetlany unplugged; bez wizji i fonii. Nie lękajcie się!


10 stycznia 2009 - Progresja, start: 17.00, wstęp: 9.99 PLN
Źródło: Prezes
Zobacz pozostałe wydarzenia...

--------------------------------------------------------------
Opublikowany przez: admin
27-12-2008 o godz. 13:57:31 [odsłon 3421]
(Czytaj więcej... | 62 komentarze | Wynik: 0)

«poprzednia   1 2 3 4 5 6 7  następna»
  LINKI SPONSOROWANE

  BEMOWSKI KALENDARZ

Dodaj wpis »

  SZUKAJ
Google
Web bemowo.pl

  PODRĘCZNE INFORMACJE
Plan Bemowa-szukacz.pl
Mapa Warszawy-ulice

Zdjęcia satelitarne:
1. Google       2. Omap

Rozkład jazdy ZTM

Książka telefoniczna

Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo


   STRONA GLÓWNA    KONTAKT    POLITYKA PRYWATNOSCI    FORUM    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
LSI - LOKALNE SERWISY INFORMACYJNE
COPYRIGHT © 1999-2010

www.bemowo.pl | www.sadyba.waw.pl | www.targowek.pl | www.wawer.waw.pl | www.zoliborz.waw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund