Mistrzostwa Zakupów na Bemowie
Data: 13-06-2012 o godz. 20:37:48
Temat: Sport


Warszawskie Centrum Handlowe Bemowo organizuje w czerwcu Mistrzostwa Zakupów. Każdy kto dokona zakupów za minimum 50 złotych ma szansę na wygraną. Promocja trwać będzie od 8 do 30 czerwca.

Bemowo to jedno z siedmiu centrów zarządzanych przez DTZ Management, w których będą organizowane Mistrzostwa. Każdy klient, który kupi towary za minimum 50 złotych może wygrać jedną z tysiąca nagród, bądź gwarantowany rabat. Aby wziąć udział należy odebrać kupon konkursowy z unikatowym kodem kreskowym, udać się do stoiska Obsługi Konkursu, zarejestrować kupon w jednym z dwóch standów multimedialnych i ułożyć jak najszybciej puzzle.

Mistrzostwa potrwają do 30 czerwca. Wtedy – podczas Wielkiego Finału zostaną wyłonieni najlepsi gracze oraz osoby, które zarejestrowały najwięcej kuponów. Przewidziana pula nagród wynosi 15 000 zł na zakupy w centrum handlowym.

„Bardzo nam zależy, aby integrować nasze centra handlowe. Mistrzostwa są przykładem takich działań – odbywają się jednocześnie w Arenie w Gliwicach, Zakopiance i Czyżynach
w Krakowie, Bielawach w Toruniu, Bemowie w Warszawie, szczecińskim Turzynie i Borku we Wrocławiu. Dzięki temu nie tylko zachęcamy do zakupów w naszym centrum, ale też pokazujemy gdzie również warto robić zakupy.” – wyjaśnia Sylwia Wiszowata-Łazarz z DTZ Management, zarządcy centrum.Artykuł jest z LSI Bemowo
http://www.bemowo.pl/beta

Adres tego artykułu to:
http://www.bemowo.pl/beta/modules.php?name=News&file=article&sid=514