Za 10 groszy
   Imieniny: Albiny i Zdzisławy
   STRONA GLÓWNA    ARTYKULY    OGLOSZENIA DROBNE    FORUM    GALERIA ZDJEC    KATALOG WWW    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
  MENU
· Artykuły
· Dopisz Artykuł
· Ogloszenia drobne
· Reklama
· Katalog WWW
· System punktowy
· Twoje konto
· Zaproś sąsiada
· Szukaj w serwisie
· Listy maillingowe
· Giełda podręczników
· Kalendarz wydarzeń
· Galeria zdjęć
· Wwwizytówki
· Kontakt, pytanie

Moja dzielnica:
· Mapa dzielnicy
· Rozkład jazdy ZTM
· Książka telefoniczna

Zdjęcia Satelitarne:
· Omap
· Google
· Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

Usługi:
· Webdesign

  WWWIZYTÓWKI
Wojskowa Akademia Techniczna

Opieka kardiologiczna przez telefon 24h

Zamów Wwwizytówkę....

  KTO JEST ON-LINE?
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło

Zarejestruj się.
Jako użytkownik serwisu możesz więcej, np. zobaczysz kto jest on-line, ilu jest użytkowników, ...

  ODEZWA DO MIESZKAŃCÓW BEMOWA I LIST OTWARTY W SPRAWIE PRZEBIEGU II LINII METRA
Wysłano dnia 28-06-2005 o godz. 19:56:45 przez Admin
Komunikacja Miejska Autor: Cezar

Podczas Sesji Rady Dzielnicy w dniu 14 czerwca 2005r. przedstawiono trasę drugiej linii metra, biegnącej przez Bemowo. Następnie projekt przebiegu II linii metra zatwierdzano na sesji 20 czerwca 2005r. w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy udziale radnych czterech zainteresowanych dzielnic. Mieszkańcy nie są informowani o pracach związanych z planowaniem przebiegu drugiej linii metra, jak również, nie są prowadzone żadne konsultacje społeczne w tej dziedzinie.

W związku z powyższym, kierując się zasadami demokracji lokalnej i samorządnośc meiszkańców, Grupa Programowa Bemowo Samoobrony RP wystąpiłą z listem otwartym do zarządu dzielnicy Bemowo, prezystenta m. st. Warszawy, wojewody mazowieckiego, ministra infrastruktury i prezesa Metro Warszawskie sp. z o. o. któy to list publikujemy poniżej. Równocześnie zapraszamy do przygotowywanych przez nas konsultacji społeczych w sprawie przebiegu II linii metra. Więcej informacji o planowanych w tej materii działaniach znaleźć można na stronie www.samoobrona.warszawa.pl.


Warszawa, dnia 21 czerwca 2005r.
Zarząd Dzielnicy Warszawa Bemowo


LIST OTWARTY

Bemowska organizacja Samoobrony RP zwraca się niniejszym pismem do władz dzielnicy Bemowo o informacje na temat stanu zaawansowania prac związanych z budową II-giej linii metra w Warszawie na planowanym odcinku biegnącym przez Bemowo począwszy od stacji Chrzanów. Jesteśmy zainteresowani danymi dotyczącymi planowanych źródeł finansowania inwestycji, zakładanymi terminami prac oraz wskazanie osoby bądź organy bezpośrednio odpowiedzialnego za wskazanie obowiązującej lokalizacji II-giej linii metra.
W imieniu członków naszej partii będących mieszkańcami Bemowa wyrażamy swoje zaniepokojenie faktem, iż decyzje w sprawie przebiegu inwestycji, której wartość szacowana jest na 5 miliardów złotych zapadają bez konsultacji społecznych z mieszkańcami, przy równoczesnym braku rzetelnej informacji udzielonej mieszkańcom Warszawy. Jak wynika z naszych informacji decyzje w tej sprawie zapadają aktualnie w wyniku uzgodnień pomiędzy czterema dzielnicami na terenie których planowany jest przebieg inwestycji.
Odnosząc się z szacunkiem do mieszkańców Warszawy, którzy nie tylko mają być użytkownikami planowanej linii metra, ale są jako podatnicy jego inwestorami a jako obywatele demokratycznego państwa podmiotem decyzyjnym, w imieniu tychże mieszkańców stolicy domagamy się przeprowadzenia konsultacji społecznych na temat przebiegu i lokalizacji linii metra oraz rzetelnego informowania mieszkańców, oraz organizacji społecznych i politycznych działających w stolicy.W imieniu Grupy Programowej Samoobrony RP Warszawa Bemowo:

Przewodniczący Krzysztof Prokopczyk

 
  POKREWNE LINKI
· Więcej o Komunikacja Miejska
· Napisane przez Admin


Najczęściej czytany artykuł o Komunikacja Miejska:
Druga linia metra - sesja Rady Dzielnicy w dniu 14 czerwca 2005r.


  OCENY ARTYKUŁU
Wynik głosowania: 3.42
Głosów: 7


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  OPCJE

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


"User's Login" | Logowanie/Założenie konta | 1 komentarz | Przeszukaj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: Odezwa do mieszkańców Bemowa i list otwarty w sprawie przebiegu II linii metra (Wynik: 0)
przez Gość dnia 05-10-2005 o godz. 01:17:31
Bez względu na moje upodobania polityczne, uważam głos Pana Prokopczyka za tyle ważny- biorąc pod uwagę porę jaką wyznaczył sobie- na ile niemądry w samej treści. Cała masa idiotów uzurpuje sobie prawo do " występowania w imieniu". Jeśli Bemowo ma sięrozwijać, metro MUSI być jednym z najważniejszych elementów tego rozwoju. Czytanie tego typu donosów "do ludu Bemowa" uważam za nieodpowiedzialne i głupie. Starania o przebieg II linii metra, winna grupka Pana Prokopczyka przenieść na teren dyskusji dotyczącej faz budowy pierwszych odcinków II linii. Bo na Boga, jaki jest sens powielania już istniejących ciagow komunikacyjnych w Śródmieściu Warszawy, skoro do tego Śródmieścia dojechac normalnie z Bemowa i z Trasy Poznańskiej sie nie da. Podrzucam łaskawemu Panu ten temat dla dalszej obróbki, rzecz jasne autorskiej.
z pozdrowieniam]
Piotr Gozdawa


   STRONA GLÓWNA    KONTAKT    POLITYKA PRYWATNOSCI    FORUM    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
LSI - LOKALNE SERWISY INFORMACYJNE
COPYRIGHT © 1999-2010

www.bemowo.pl | www.sadyba.waw.pl | www.targowek.pl | www.wawer.waw.pl | www.zoliborz.waw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund