Za 10 groszy
   Imieniny: Celiny i Walerego
   STRONA GLÓWNA    ARTYKULY    OGLOSZENIA DROBNE    FORUM    GALERIA ZDJEC    KATALOG WWW    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
  MENU
· Artykuły
· Dopisz Artykuł
· Ogloszenia drobne
· Reklama
· Katalog WWW
· System punktowy
· Twoje konto
· Zaproś sąsiada
· Szukaj w serwisie
· Listy maillingowe
· Giełda podręczników
· Kalendarz wydarzeń
· Galeria zdjęć
· Wwwizytówki
· Kontakt, pytanie

Moja dzielnica:
· Mapa dzielnicy
· Rozkład jazdy ZTM
· Książka telefoniczna

Zdjęcia Satelitarne:
· Omap
· Google
· Kolejka w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

Usługi:
· Webdesign

  WWWIZYTÓWKI
Wojskowa Akademia Techniczna

Opieka kardiologiczna przez telefon 24h

Zamów Wwwizytówkę....

  KTO JEST ON-LINE?
Witaj, Gość
Pseudonim
Hasło

Zarejestruj się.
Jako użytkownik serwisu możesz więcej, np. zobaczysz kto jest on-line, ilu jest użytkowników, ...

  WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA OTWIERA SWE PODWOJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH!
Wysłano dnia 03-04-2006 o godz. 07:13:32 przez Admin
Edukacja, kursy i szkolenia Autor: geoda

A MOŻE WAT TWOJĄ UCZELNIĄ .....
– Ukończenie renomowanej uczelni to przepustka do kariery zawodowej i podstawa przyszłych sukcesów. Wojskowa Akademia Techniczna, dzięki wysokiej jakości kształcenia, jest właśnie taką uczelnią, dlatego zamierzam w niej studiować – mówił Jakub Ślicner z Grajewa, który, podobnie jak kilkaset innych osób, w sobotę 25 marca odwiedził naszą uczelnię podczas pierwszej edycji "Dni Otwartych".
Podobnych wypowiedzi było zresztą znacznie więcej. Do studiowania w WAT skłania młodzież również przyjazna, sprzyjająca zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy atmosfera.
– Kilku moich kolegów studiuje na WAT i wszyscy bardzo sobie chwalą tę uczelnię. Zarówno wysoką jakość nauczania, jak i wspaniałą atmosferę, która tu panuje – mówiła Anna Tlaga z okolic Wołomina, która w WAT zamierza studiować informatykę na Wydziale Cybernetyki.
Na sprzyjającą atmosferę zwracała też uwagę w swojej wypowiedzi Anna Miszkurka z Żelechowa, która marzy o studiowaniu chemii na Wydziale Inżynierii, Chemii i Fizyki Technicznej. – Nie mam co prawda znajomych, którzy studiowaliby w WAT, ale na forum internetowym grono.pl można przeczytać wiele pochlebnych opinii na temat atmosfery panującej na tej uczelni.
Tradycyjnie, zdecydowaną większość zainteresowanych "Dniem Otwartym" stanowili tegoroczni maturzyści. Nie brakowało jednak i takich osób, które decyzję o wyborze dalszej drogi kształcenia będą musiały podjąć dopiero za rok lub dwa lata, lub takich, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe na studiach podyplomowych i doktoranckich. Wszystkich interesowała oferta dydaktyczna Akademii. A jest w czym wybierać.
Oprócz dotychczasowych kierunków, takich jak: budownictwo, chemia, elektronika i telekomunikacja, geodezja i kartografia, informatyka, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i marketing, uczelnia uruchamia w roku akad. 2006/2007 kolejny nowy kierunek studiów – lotnictwo i kosmonautykę.
Drugi rok z rzędu Akademia nie prowadzi egzaminów wstępnych, więc potencjalni studenci pytali głównie o zasady rekrutacji – podstawy naliczania punktów rankingowych na studiach dziennych. Interesowali się też warunkami socjalno-bytowymi, ofertą kulturalno-rozrywkową i atmosferą panującą w naszej Alma Mater. Na ich pytania odpowiadali pracownicy Działu Organizacji Kształcenia, wykładowcy oraz studenci WAT.
– Najwięcej zadawanych mi pytań dotyczyło specyfiki poszczególnych specjalności oraz możliwości znalezienia pracy po ich ukończeniu – mówiła Anna Matusik, studentka 4. roku Wydziału Cybernetyki, która dyżurowała na stoisku swego wydziału. – Jak się nietrudno domyślić, pojawiały się też pytania typu: Czy jest ciężko?, Czy dużo osób odpada na pierwszym roku?, itp. Razem z koleżankami starałyśmy się rozwiewać wszelkie niepokoje i obawy.
Maturzyści i ich bliscy mogli ponadto zwiedzić poszczególne wydziały akademickie WAT, a w nich nowoczesne sale dydaktyczne oraz unikalne laboratoria i pracownie. W programie Dnia Otwartego znalazły się również spotkania z prorektorem ds. naukowych – prof. dr. hab. inż. Leszkiem R. Jaroszewiczem, kierownikiem Działu Organizacji Kształcenia – dr. inż. Piotrem Zalewskim oraz przedstawicielem Samorządu Studentów – Maciejem Brenerem. Jak co roku, uczelnia zadbała też o żołądki swoich przyszłych studentów, oferując im degustację wojskowej grochówki.

Kolejny "Dzień Otwarty" w naszej uczelni już 8 kwietnia. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

info.: www.wat.edu.pl Elżbieta Dąbrowska

 
  POKREWNE LINKI
· Więcej o Edukacja, kursy i szkolenia
· Napisane przez Admin


Najczęściej czytany artykuł o Edukacja, kursy i szkolenia:
ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW


  OCENY ARTYKUŁU
Wynik głosowania: 3.66
Głosów: 3


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  OPCJE

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


"User's Login" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
   STRONA GLÓWNA    KONTAKT    POLITYKA PRYWATNOSCI    FORUM    LOGOWANIE    REJESTRACJA  
LSI - LOKALNE SERWISY INFORMACYJNE
COPYRIGHT © 1999-2010

www.bemowo.pl | www.sadyba.waw.pl | www.targowek.pl | www.wawer.waw.pl | www.zoliborz.waw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.08 sekund